Kişisel Birşeyler

agar io

agar io son zamanlarda oldukça ilgi gören tarayıcı tabanlı eğlenceli bir oyun. Büyük hücrelerin küçük hücreleri yutarak büyümesi üzerine kurulu ola basit oyun acayip derecede bağımlılık yapıyor.

İlk olarak 28 Nisan’da 4chan üzerinden ortaya çıkan oyunun kısa sürede ilgi görmesi oyunu oynamayanlar için şaşırtıcı gelebilir. Basit gibi görünen bu oyun aslında hiçte kolay değil. Ülkelere göre ayrılmış farklı sunucularından birinde oyuna başlayabilirsiniz.

Oynanışı oldukça basit olan oyunda fare haraketleriyle hücrenize yön veriyorsunuz. W tuşu ile küçük parçalar fırlatarak, büyümesine yardım etmek istediğiniz hücreye W ile kendinizden parça verebiliyorsunuz. Veya W ile yeşil tuzakları diğer oyuncuları parçalamak için çoğaltabiliyorsunuz.

Space tuşu ise hücrenizi bölmeye yarıyor. Space tuşu ile sizden küçük oyuncuları yutabilirsiniz ama dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca hücreniz büyüdükçe hızıda oldukça yavaşlıyor.

Agar io oyunu belirli isimler, ülkeler, karakterler için özel avatarlar hazırlamış. Örneğin Facebook yazarsanız Facebook logosu, Turkey yazarsanız Türkiye bayrağı alabiliyorsunuz.

Alabileceğiniz özel tasarımlı hücrelerin sıralı tam liste:

agar-io-liste

2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, argentina, australia, austria, ayy lmao, bait, bangladesh, belarus, belgium, bosnia, botswana, brazil, bulgaria, cambodia, canada, chile, china, cia, confederate, croatia, denmark, doge, ea, earth, estonia, european union, facebook, facepunch, feminism, finland, france, german empire, germany, greece, hitler, hong kong, hungary, india, indiana, indonesia, iran, iraq, ireland, isis, italy, jamaica, japan, kc, latvia, lithuania, luxembourg, maldivas, matriarchy, mexico, moon, nazi, netherlands, nigeria, north korea, norway, origin, pakistan, patriarchy, peru, pewdiepie, piccolo, poland, portugal, prodota, prussia, qing dynasty, quebec, reddit, romania, russia, sanik, satanist, scotland, sealand, sir, south korea, spain, stalin, steam, stussy, sweden, switzerland, taiwan, texas, thailand, tsarist russia, turkey, tumblr, ukraine, united kingdom, usa, ussr, vinesauce, wojak, yaranaika

Son gücelleme ile faceboo giriş ve mobil sürüm gibi yenilikler eklenen oyunun ayrıca firefox ile çalışan botlarınıda yapmışlar.

http://agar.io

 

Bu yazıyı değerlendirin.
0     0/5

2
Yorumlar

avatar
2 Yorum Sayısı
0 Yanıt Sayısı
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
2 Yorum yazarları
agarionmustafa Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Ziyaretçi
mustafa

agar io bagımlısıyım hergün saatlerce oynuyorum 🙂

agarion
Ziyaretçi
agarion

tesekkürler

The best, cool and quality WallPapers.
VoBss provides best and up to date wallpapers, memes and ringtones for our visitors.
WPTunnel where you can find high quality and unique wallpapers carefully selected for you.